تبلیغات محتوایی

 

تبلیغات محتوایی چیست ؟

تبلیغات محتوایی یکی از تاثیر‌گذار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین روش های تبلیغات آنلاین است که طی سال های اخیر با توجه به پیدایش رسانه های هدفمند و شبکه های اجتماعی، اهمیت آن میان کاربران و صاحبین مشاغل چندین برابر گذشته شده است. در تبلیغات محتوایی، کاربران محتوای ارزشمند و مفیدی را مشاهده می کنند که صرفا تبلیغاتی نیست و همین موضوع میزان محبوبیت برند شما را افزایش خواهد داد. تبلیغات محتوایی می توان شامل متن، عکس، لینک، ویدئو، پادکست و حتی اینفوگرافیک باشد و با توجه به وضعیت فعلی و اهداف کسب و کار شما کمپین تبلیغات محتوایی طراحی و اجرا خواهد شد. تبلیغات محتوایی برخلاف سایر روش های تبلیغاتی مانند بنری، هیچگونه مزاحمتی را برای کاربران ایجاد نمی کند و فقط کاربرانی که علاقه مند به محتوای شما باشند آن را مشاهده خواهند کرد.

 

طراحی کمپین تبلیغات محتوایی

انتشار محتوا در رسانه ها و مشاهده آن توسط بازدیدکنندگان، صرفا نمی تواند کمپین تبلیغات محتوایی تاثیر گذاری باشد. محتوای ارائه شده و هدفمندی های آن نقش بسیار مهمی در موفقیت کمپین تبلیغات محتوایی دارد. به همین منظور آژانس تبلیغات ادبیز، پس از آنالیز و بررسی کسب و کار شما و همچنین مخاطبین بازار هدف، محتوای مفید و ارزشمندی را تولید خواهد نمود که میزان علاقه مندی به برند شما را افزایش دهد و پس از انتشار تبلیغات محتوایی با محصولات و خدمات شما آشنا و بازدیدکنندگان به مشتری تبدیل شوند. آژانس تبلیغات ادبیز با داشتن کادری مجرب و متخصص در تمامی زمینه ها از جمله تولید ویدئو تبلیغاتی، پادکست های صوتی، اینفوگرافیک می تواند کمپین تبلیغات محتوایی را به بهترین شکل طراحی و اجرا نماید.

 

آمار جهانی از تاثیر تبلیغات محتوایی

نرخ بازگشتجذب با محتواتبدیل کاربر به مشتریعلاقه مندی به برند
65% کاربران82% کاربران6 برابر70%

 

هدفمندی تبلیغات محتوایی

جهت افزایش نرخ تبدیل و میزان تاثیر گذاری تبلیغات محتوایی می بایست از هدفمندی رسانه ها استفاده صحیح نمود. به عنوان مثال شما فروشگاه اینترنتی دارید و قصد دارید از بسته های تبلیغات محتوایی جهت افزایش فروش محصولات خود و همچنین شناخته شدن برند استفاده نمایید. تبلیغات محتوایی می بایست با برنامه ریزی صحیح منتشر شود و فقط در رسانه هایی نمایش داده شود که مخاطبین آنها شامل بازار هدف شما باشد و تبلیغات محتوایی شما را کسانی مشاهده کنند که به محصولات و خدمات و یا موضوع کسب و کار شما علاقه مند باشند. هدفمندی تبلیغات محتوایی شامل موارد دیگری نیز می باشد از جمله مدت زمان و ساعت نمایش، تفکیک بر اساس سن و جنسبت، میزان تحصیلات، منطقه جغرافیایی و همچنین علاقه مندی های کاربران است تا شاهد بیشترین بازدهی از تبلیغات محتوایی باشید.

 

تبلیغات محتوایی و بازاریابی عصبی

تبلیغات محتوایی اثر بخش می بایست به صورت غیر مستقیم بر روی بازدیدکنندگان تاثیر گذار باشد و کاربران را جذب و تشویق به مشاهده و استفاده از محصولات و خدمات کند. به همین منظور آژانس تبلیغات ادبیز جهت افزایش کیفیت و تاثیر گذاری تبلیغات محتوایی هنگام تولید تبلیغات محتوایی تمامی نکات مربوط به بازاریابی عصبی (نورومارکتینگ) را در نظر میگیرد و تمامی این موارد پس از بررسی کامل بازار هدف و راهکار ها در اتاق فکر آژانس تبلیغات ادبیز انجام خواهد شد.

 

انتشار تبلیغات محتوایی

یکی از مهمترین بخش های تبلیغات محتوایی پس از تولید، انتشار آن می باشد و می بایست به صورت کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده در رسانه های درست انجام شود. آژانس تبلیغات ادبیز همکاری نزدیکی با برترین سایت ها و خبرگزاری های معتبر فارسی دارد و پس بررسی تمامی جوانب فرآیند انتشار تبلیغات محتوایی را برنامه ریزی و اجرا خواهد کرد.

 

رسانه های همکار تبلیغات محتوایی

در ادامه لیست برخی از رسانه های همکار آژانس تبلیغات ادبیز را مشاهده خواهید کرد. رسانه های طرف قرارداد ما محدود به لیست زیر نمی باشد و در صورت طراحی و اجرای کمپین های تبلیغات محتوایی رسانه های دیگر نیز ارائه خواهد شد.

 

نامآدرسالکسا (ایران)
دیجی کالا مگdigikala.com/mag3
نمناکnamnak.com11
بیتوتهbeytoote.com13
باشگاه خبرنگارانyjc.ir18
ایسناisna.ir29
همگردیhamgardi.com31
زومیتzoomit.ir33
خبر آنلاینkhabaronline.ir41
مشرق نیوزmashreghnews.ir43
آکا ایرانakairan.com46
طرفداریtarafdari.com47
برترینهاbartarinha.ir54
نی نی بانniniban.com57
انتخابentekhab.ir81
دیجیاتوdigiato.com82
آسمونیasemooni.com84
نیک صالحیniksalehi.com91
سیمرغseemorgh.com94
اقتصاد نیوزeghtesadnews.com96
فردا نیوزfardanews.com97
پرشین ویpersianv.com116
ایران جیبiranjib.ir122
جی اس امgsm.ir124
افکار نیوزafkarnews.ir125
دو نفره2nafare.com130
زوم جیzoomg.ir154
الفalef.ir156
آفتابaftab.ir180
داناdana.ir189

 

بسته های تبلیغات محتوایی

آژانس تبلیغات ادبیز سه بسته تبلیغات محتوایی برای کسب و کار ها در نظر گرفته است. تمامی بسته ها شامل طراحی و اجرا کمپین تبلیغات محتوایی می باشد و تعرفه آنها با توجه به وسعت کمپین و همچنین محتوای تولید شده متفاوت است. بسته استارت آپ تبلیغات محتوایی ویژه کسب و کار هایی است که به تازگی کار خود را آغاز کرده اند و بودجه محدودی دارند. بسته شرکتی تبلیغات محتوایی ویژه شرکت هایی است که قصد معرفی و ارائه محصولات و خدمات خود را دارند. بسته سازمانی تبلیغات محتوایی کامل ترین بسته می باشد که شامل محتوای و انتشار همه جانبه می باشد.

 

تعرفه تبلیغات محتوایی

قیمت : تماس بگیرید
بسته استارت آپ
برندینگ آنلاین
افزایش ترافیک هدفمند
استراتژی محتوا
پست اختصاصی + بک لینک
بلاگ مارکتینگ
تولید محتوا متنی
تولید محتوا تصویری (گرافیکی)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتشار در 5 سایت
(1000 سایت برتر ایران)
قیمت : تماس بگیرید
بسته شرکتی
برندینگ آنلاین
افزایش ترافیک هدفمند
استراتژی محتوا
پست اختصاصی + بک لینک
بلاگ مارکتینگ
افزایش و بهبود نرخ تبدیل
اینفوگرافیک
بازاریابی عصبی
ایده پردازی (اتاق فکر)
تولید محتوا متنی
تولید محتوا تصویری (گرافیکی)
تولید محتوا ویدئویی
 
 
 
 
 
انتشار در 7 سایت
(500 سایت برتر ایران)
قیمت : تماس بگیرید
بسته سازمانی
برندینگ آنلاین
افزایش ترافیک هدفمند
استراتژی محتوا
پست اختصاصی + بک لینک
بلاگ مارکتینگ
افزایش و بهبود نرخ تبدیل
اینفوگرافیک
بازاریابی عصبی
ایده پردازی (اتاق فکر)
تولید محتوا متنی
تولید محتوا تصویری (گرافیکی)
تولید محتوا ویدئویی
ویدئو مارکتینگ
تولید محتوا صوتی
طراحی صفحه فرود
روابط عمومی PR
 
انتشار در 12 سایت
(200 سایت برتر ایران)

 

مشاوره رایگان  3399 2842 – 021

 

تبلیغات محتوایی ثابت

تبلیغات محتوایی ثابت مانند تبلیغات همسان است با این تفاوت که هیچ هزینه اضافی به ازای هر کلیک و نمایش نمی پردازید و تبلیغات محتوایی شما در تمامی صفحات به صورت ثابت نمایش داده خواهد شد. در تبلیغات محتوایی ثابت شما با توجه به نیاز خود یک عدد باکس را به صورت ماهیانه اجاره خواهید کرد و طی مدت زمان مشخص تبلیغات محتوایی ثابت شما برای تمامی بازدیدکنندگان نمایش داده خواهد شد.

 

نمونه کمپین تبلیغات محتوایی

آژانس تبلیغات ادبیز کمپین های تبلیغات محتوایی گوناگونی را برای برترین برند های ایران طراحی و اجرا نموده است در ادامه یک نمونه از تبلیغات محتوایی ثابت ارائه شده توسط آژانس تبلیغات ادبیز را مشاهده خواهد کرد که در سایت محبوب و پربازدید آفتاب اجرا شده است.

 

 

مشاوره رایگان  3399 2842 – 021