تولید و بازاریابی محتوا

در عصر اینترنت، تولید و بازاریابی محتوا اساسی ترین بخش هرگونه استراتژی بازاریابی است. آیا میخواهید یک کمپین تبلیغاتی خوب راه اندازی کنید؟ آیا میخواهید امتیاز سئو و رتبه بندی گوگل تان افزایش پیدا کند؟ پس هیچ راهی ندارید جز آنکه محتوای خوب تولید کنید. ما در ادبیز سالها است که تجربه نویسندگی، ویراستاری، طراحی گرافیکی، سئو و بلاگ نویسی داریم. همه ی این مهارت ها به طور یکجا باعث میشوند که خدمات تولید محتوای ما به سرعت کسب و کارتان را دستخوش تغییراتی مثبت کند.

دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوا دقیقا به چه معنی است؟

هر کسب و کاری باید به طور مداوم در رابطه با حوزه ی کاری خود، محتوای مناسب و با کیفیتی را ارائه دهد. این محتواها شامل تصاویر شبکه های اجتماعی، پست های بلاگ، پادکست و ویدئو میشود. اگر در رابطه با سئو اطالاعات کافی داشته باشید، میدانید که کلمات کلیدی تاثیر به سزایی روی رتبه بندی وب سایتتان خواهد داشت.

ادبیز چه خدماتی را در زمینه تولید محتوا ارائه میدهد؟

محتوای آنلاین انواع مختلفی دارد که شامل پست های بهینه شده، مشخصات شرکت، مشخصات محصول، پست های شبکه های اجتماعی، اخبار و تبلیغات میشود.

دیجیتال مارکتینگ

کپی رایتینگ

شما باید بین خود و مخاطب هایتان رابطه ای بسیار عمیق برقرار کنید. محتوای خوب، فکر شده و مرتبط شما را نسبت به بقیه متمایز میکند. ما پس از گفتگو و مطالعه در باره ی برند شما، درکی عمیق از نحوه ی کسب و کارتان پیدا خواهیم کرد و سپس محتوایی را برای شما تولید میکنیم که از ابتدا بازنویسی شده باشد. خدمات کپی رایتینگ ما شامل محتوای وب سایت، پروفایل شرکت، اخبار، بیانیه های شرکت و تبلیغات میشود.

دیجیتال مارکتینگ

طراحی گرافیکی

در ادبیز ما به شما کمک خواهیم کرد که تصویر برند خود را بسازید و یک کمپین تبلیغاتی خوب را راه اندازی کنید. ما برای شما لوگو، قالب عکس، بنر، خبرنامه و ابزارهای تبلیغاتی طراحی خواهیم کرد. این طراحی ها مخصوص برند شما انجام میشوند و ما این اطمینان را به شما میدهیم که برندتان به بهترین شکل ممکن به مخاطب هایتان ارائه شود.

دیجیتال مارکتینگ

نقل قول ghost writing

ما در جریان هستیم که شما سرتان بسیار شلوغ است اما به هیچ وجه نباید تولید محتوا را فراموش کنید. درست در همین شرایط است که ما میتوانیم با استفاده از شیوه نقل و قول برای شما بلاگ نویسی کنیم و در حالی که شما به امور دیگر کسب و کارتان میپردازید، برایتان محتوای با کیفیت تولید کنیم.

دیجیتال مارکتینگ

چرا برای تولید محتوا با ادبیز همکاری کنیم؟

برای آنکه بتوانید مخاطب هایتان در دنیای اینترنت جذب کنید، به محتوای جدید و با کیفیت نیاز دارید تا به وسیله آن اعتماد مشتری هایتان را جلب کرده و فروشتان را افزایش دهید. تیم ادبیز با استفاده از طراحی های گرافیکی و قلم وارسته ی نویسندگان خلاقش اش، سعی بر آن دارد که برای مشتری های عزیز خود محتوای برند سازی شده تولید کنند. خدمات تولید محتوای ادبیز، پست های شبکه های اجتماعی، بلاگ، صفحات محصولات جدید و غیره را پوشش میدهد.

دیجیتال مارکتینگ

جستجوی هدفمند کلمات کلیدی

اگر بدون هیچ هدف خاصی برای برندتان تولید محتوا کنید، نه تنها موثر نیست، بلکه ممکن است به امتیاز سئو تان نیز به شدت کاهش پیدا کند. تیم ادبیز با استفاده از تکنیک های فوق پیشرفته، بهترین کلمات کلیدی را برای شما در نظر میگیرد و بر اساس آن کلمات، محتوایی را برایتان تولید میکند که تاثیر مثبتی روی رتبه بندی شما داشته باشد.

دیجیتال مارکتینگ

مشاوره رایگان

ما در ادبیز برای شروع طراحی پلان تولید محتوای مخصوص برند شما، یک جلسه مشاوره رایگان را در نظر میگیریم. در این جلسه مشاوره راهکارهایی را پیشنهاد میکنیم که دقیقا مطابق با نیاز های برند شما باشد و در نتیجه برند تان را در مرکز توجه قرار دهد.

محتوای برنامه ریزی شده و دقیق

لازمه ی موفقیت در هر کسب و کاری آن است که هر روز به فراگیری مطالب جدید در حوزه فعالیتتان بپردازید. انتشار مداوم و برنامه ریزی شده محتوا در وب سایتتان نه تنها برای موتور های جستجو مهم است، بلکه برای مخاطب هایتان نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. برای مثال اگر محصول جدیدی را تولید کرده اید، زمانبندی ارزه آن به یک فاکتور بسیار مهم تبدیل خواهد شد. ما به گونه ای برنامه ریزی میکنیم که محتوای تولید شده در این زمینه در بهترین زمان ممکن منتشر و ارزه شود.

دیجیتال مارکتینگ

روند بازاریابی محتوا در ادبیز به چه صورت است؟

ما در ادبیز طبق یک پروسه ی از پیش تعیین شده، اهداف شما را به ایده تبدیل میکنیم و نتیجه مثبت اش را پیش روی مشتری هایمان قرار میدهیم. خدمات ما طور کلی شامل چهار بخش اصلی میشود:
برنامه ریزی : با در نظر گرفتن توسعه ی کسب وکارتان، اهداف شما را به یک پلان بازاریابی کاربردی تبدیل میکنیم.
تولید : تولید و توسعه ی انواع مختلف محتوای متنی و بصری.
انتشار : با انتشار این محتواها در کانال های اجتماعی و پلتفورم های رسانه ای به شما کمک میکنیم تا بیشتر دیده شوید.
گزارش : با بررسی و سیستم گزارش دهی پیشرفته، میزان موفقیت کمپین بازاریابی تان را اندازه میگیریم.

هدف از بازاریابی محتوا چیست؟

هدف از بازاریابی محتوا جذب، راهنمایی و تبدیل بازدیدکننده به مشتری است. در این راستا، تولید محتوای با کیفیت، بخشی از برند سازی کسب و کار شما خواهد شد و راهی است تا رضایت مشتری هایتان را جلب کنید که با شرکت شما همکاری کنند. علاوه بر اینها، اگر تعداد مقالات زیادی در وب سایتتان منتشر شود پس از چندین سال به مرجعی در زمینه کسب و کار خود تبدیل میشوید و این موضوع در رشد شما بسیار تاثیر گذار است.

دیجیتال مارکتینگ